Programma openbare examens week 2

Dinsdag 17 mei 2016: Accordeon

18.00-20.00 uur:            Lagere graad 4   

Middelbare graad 3 optie samenspel

Samenspel/Instrumentaal ensemble accordeon

20.00: pauze/deliberatie/proclamatie

20.30- 21.15 uur:           Middelbare graad 3 optie instrument

                                   Hogere graad 3 optie instrument

Locatie: Unit

Klas: Cindy Michielse

 

 

 

Woensdag 18 mei 2016: AMV

Algemene Muzikale Vorming L4 ( Eindexamens niet publiek)

14.00 uur Klas B. Buchowiec Itegem

14.30 uur Klas S. Op de Beeck Heist-Goor en Heist-centrum

16.10 uur Klas J. Cromheecke Schriek

17.00 uur Klas A. De Smedt Heist Centrum

17.40 uur Klas L. Janssens Wiekevorst en Putte

Locatie: klas 0.10

Klassen van Suzy Op de Beeck, Annemie De Smedt, Joke Cromheecke,

Liesbet Janssens

Begeleiding: Tom Hermans, Kris Daelemans, Vincent Praet

 

 

Donderdag 19 mei 2016: Kopers

17.30 -19.15 uur:           Lagere graad 4

                                       Middelbare graad 3 optie samenspel

                                       Hogere graad 3 optie samenspel

Locatie: Unit

Klassen van Kristien Schoofs, Geert Leus

Begeleiding: Tom Hermans

 

 

 

Vrijdag 20 mei 2016: Gitaar

17.00-18.15 uur: Lagere graad 4

18.15 uur: pauze/deliberatie/proclamatie

19.00-20.00 uur:            Middelbare graad 3 optie samenspel

                                      Middelbare graad 3 optie instrument 

20.00-21.00 uur:            Hogere graad 3 optie samenspel

                                      Hogere graad 3 optie instrument

 

Plaats: Cultuurkapel

Klassen van Kirsten Van Meerbergen, Alessandro Valente, Marijke Hellemans

 

Zaterdag 21 mei 2016: Strijkers

9.00-10.00 uur:   Lagere graad 4

10.00-11.15 uur:            Middelbare graad 3 optie samenspel

                                      Middelbare graad 3 optie instrument

Aansluitend deliberatie/proclamatie

11.45-12.30 uur:            Hogere graad 3 optie samenspel

                                      Hogere graad 3 optie instrument

 

Aansluitend deliberatie/proclamatie

Locatie: Auditorium

Klassen: Else Ceuppens, Janien Van de Moer, Dirk Gabriels

Begeleiding: Tom Hermans